ALL STAR košarkaša s invaliditetom - 10.8. u 21:00

KKOI Zadar - Reprezentacija Hrvatske 16:18

Četvrtfinale će izboriti dvije najbolje ekipe iz svake skupine i još dvije najbolje trećeplasirane momčadi.

Nakon što se kompletiraju skupine i doznaju ekipe koje su izborile četvrtfinale, formirat će se parovi po već poznatom sistemu (1. s 8., 2. sa 7., 3. sa 6. i 4. s 5.).

Raspored odigravanja po skupinama:

1. kolo:

petak, 5.7.2019.

20:00 h Brodarica – Bokanjac 48:60

Prva utakmica ovogodišnje Zadarske ljetne lige prošla je u šahovskom tonu na mali broj koševa. Pobjedi Bokanjca najviše je doprinio loš šut Brodarice uz čak 23 izgubljene lopte. S 23 postignuta koša u prvom poluvremenu Brodarica nije imala što tražiti protiv moćnog i kompaktnog Bokanjca.

22:00 h Smiljevac – Talvi Putovanja 75:72

Suprotno uvodnoj utakmici, susret između Smiljevca i Talvi putovanja ponudio je dramatiku do samog kraja. Prva četvrtina završena je neriješenim rezultatom 18:18 da bi poluvrijeme okončalo košem prednosti za Talvi. Nastavak susreta ponudio je nemilu izjednačenost koju je u završnim trenucima odlučila nešto veća smirenost Smiljevčana. Jure Dražović predvodio je Smiljevac do pobjede s čak 19 skokova (8 napadačkih i 11 obrambenih).

subota, 6.7.2019.

20:00 h Voštarnica – Strožanac Split 90:63

Maestralni Toni Jelenković (valorizacija 36!) odlučno je vodio Voštarnicu protiv gostiju iz splitskog Strožanca. Spomenuti valja i mladog Antonija Franju koji je vrlo dobro iskoristio svoju minutažu te se prometnuo u drugog igrača svoje momčadi po valorizaciji.

22:00 h Kampo Kaštelo – Bili Brig 98:76

U uzavreloj atmosferi domaći Kampo Kaštelo ugostio je Bili Brig. Domaćini su na ramenima briljantnog Marija Pešuta došli do velike pobjede koja će im zasigurno biti poticaj za daljnji dio natjecanja. S druge strane Bili Brig je imao nešto slabiju pucačku večer pa im u konačnici ni čak 51 skok nije pomogao da se domognu pobjede.

nedjelja, 7.7.2019.

20:00 h Sukošan – Sfinga Staffords 56:61

Loše tricaško izdanje (2/25, 8%) nije omelo Sfinga Staffordse u njihovom naumu da debi u Ljetnoj ligi otvore slavljem nad iskusnim Sukošancima. Ključnim se pokazao omjer osvojenih lopti koji je bio debelo (14-4) na strani druge momčadi s Brodarice.

22:00 h Kampo Kaštelo – Kukljica 75:89

Raspored odigravanja završnice bit će poznat nakon kompletiranja rezultata po skupinama.