Četvrtog dana KK Diadora Opena saznali smo pobjednike gradskog turnira, natjecanja u tricama, kao i završni popis sudionika na kvalifikacijama za FIBA-in Challenger u Lipiku koje će se odigrati danas i sutra prema rasporedu u tekstu niže.
Momčad X-Factora u sastavu Jadrijev, Segarić, Jošić i Kabić u finalu je bila bolja od Starog gvožđa rezultatom 22:11, osvojila titulu najboljih u Gradu i osigurala ulaznicu za kvalifikacijski turnir danas i sutra zajedno s drugoplasiranima i trećeplasiranom ekipom Triple. Zbog odustajanja momčadi Svi u 1..., vizu za kvalifikacije s(p)retno su ishodili Mackovi puleni.
REZULTATI ZAVRŠNICE GRADSKOG TURNIRA:
🎯 Osmina finala 🎯
⏰ O1 17:00 Iskusni dabrovi 🆚 Bude Borjan 21-7
⏰ O2 17:20 Svi u 1... 🆚 Doktori 21-10
⏰ O3 17:40 X Factor 🆚 3,4 punta 22-11
⏰ O4 18:00 Grintavi 🆚 HU A. Jurjević 21-12
⏰ O5 18:20 Staro Gvožđe 🆚 Adriatic 22-7
⏰ O6 18:40 Tripla 🆚 300 21-9
⏰ O7 19:00 Thin Blue Line 🆚 Smiljevac 15-11
⏰ O8 19:20 Mackovi puleni 🆚 Brodarica 22-9
🎯 Četvrtfinale 🎯
⏰ Č1 19:40 Iskusni dabrovi 🆚 X-Factor 20-21
⏰ Č2 20:00 Svi u 1... 🆚 Grintavi 21-16
⏰ Č3 20:20 Staro gvožđe 🆚 Thin Blue Line 22-12
⏰ Č4 20:40 Tripla 🆚 Mackovi puleni 20-19
🎯 Polufinale 🎯
⏰ 21:00 X-Factor 🆚 Svi u 1... 21-0
⏰ 21:20 Staro gvožđe 🆚 Tripla 22-18
⏰ 21:40 Natjecanje u tricama: Roko Butić
⏰ 22:00 Utakmica za 🥉
Svi u 1... predali utakmicu Tripli
⏰ 22:20 FINALE
🏆 Staro gvožđe 🆚 X-Factor 11-22
Uzbudljivo natjecanje u tricama pripalo je članu KK-a Diadora Roku Butiću nakon što je u finalu imao stopostotan učinak, ali je trofej najpreciznijeg velikodušno prepustio najmlađem natjecatelju, Rafaelu Škiboli koji je u završnici imao pogođena dva od tri šuta. Nagradu im je uručio igrač belgijskog velikana Anderlechta, hrvatski nogometni reprezentativac i Entuzijast od samog početka - Ivan Santini.
SKUPINE I RASPORED KVALIFIKACIJA ZA LIPIK:
SKUPINA A
OLIMP Srbija
Iskusni dabrovi
iMoćan
SKUPINA B
STATIST Split
Mackovi puleni
A2 jug
MED
SKUPINA C
G-unit Crna Gora
X-Factor
Versi Split
Staro Gvožđe
PETAK 24. svibnja:
⏰ 17:00 Iskusni dabrovi 🆚 OLIMP
⏰ 17:20 STATIST Split 🆚 Mackovi puleni
⏰ 17:40 A2 jug 🆚 MED
⏰ 18:00 G-unit 🆚 X-Factor
⏰ 18:20 Versi Split 🆚 Staro gvožđe
⏰ 18:40 iMoćan 🆚 Iskusni dabrovi
⏰ 19:00 Mackovi puleni 🆚 MED
⏰ 19:20 STATIST Split 🆚 A2 jug
⏰ 19:40 X-Factor 🆚 Staro gvožđe
⏰ 20:00 G-unit 🆚 Versi Split
⏰ 20:20 OLIMP 🆚 iMoćan
⏰ 20:40 A2 jug 🆚 Mackovi puleni
⏰ 21:00 MED 🆚 STATIST Split
⏰ 21:20 Versi Split 🆚 X-Factor
⏰ 21:40 Staro gvožđe 🆚 G-unit
SUBOTA 25. svibnja:
🎯 Četvrtfinale 🎯
⏰ Q1 17:00 A1 🆚 B3
⏰ Q2 17:20 C2 🆚 B2
⏰ Q3 17:40 B1 🆚 C3
⏰ Q4 18:00 C1 🆚 A2
🎯 Polufinale 🎯
⏰ 19:00 Q1 🆚 Q2
⏰ 19:20 Q3 🆚 Q4
⏰ 21:00 FINALE 🏆